Mormelari raamatukorvike magamistoa põrandal…


Raamatublogimisest

Posted in Uncategorized by mormelar on February 14, 2012

Eks mul endal on ka häbi.
Ma lõin selle virtuaalse lugemispäeviku ju ainult enda jaoks. Seepärast ma ei teegi sisukokkuvõtteid, vaid pigem jätan endale märkmeid selle kohta, mis ma raamatust arvasin. Aga kuidagi märkamatult lasin järje käest ja jäin vist ootama, et keegi selle minu eest üles otsiks.

Ma loen jätkuvalt väga palju. Ma vajan raamatuid sama palju kui õhku. Tänu raamatukogu laenutusinfole suudan ka osa loetud teoste nimekirjast taastada, sõpradelt või emalt laenatute ja isiklike raamatutega nii hästi ei lähe.
Aga ma siiski tahaks proovida end jälle järje peale saada, sest ma usun, et tulevikus on see suurepärane tagasivaade. Ning olles sunnitud tunnistama, et isegi sellel raamatublogide häbiplekil on lugejaid, üritan edaspidi ka tillukesi sisukokkuvõtteid teha.

Lugemist ootavate raamatute nimekiri on mul jätkuvalt kasvav organism. Iga loetud teose kohta tekib kolm nime juurde. Lisaks oma lemmikutele, scifi’le ja ajaloolisele kirjandusele, üritan silma peal hoida uudiskirjandusel ning viia end kurssi ka kohustusliku kirjandusega. Kuhugi pole ka kadunud minu salajane soov üks hetk maailmakirjanduse klassikud ette võtta.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s


%d bloggers like this: